Уредниците на МКЦ со одговор на наодите на градоначалничката Арсовска

Додека трае ревизијата во МКЦ по промената на директорот, продолжуваат прекувањата на вработените и Град Скопје, а и понатаму стои прашањето што точно се случувало таму? Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер