Лажни дојави за поставени бомби во средни училишта, трговски центри и други објекти

Лажни дојави за бомби, освен средни училишта за првпат евакуираа јавни и приватни објекти како Транспортниот центар, трговските центри „Ист Гејт“ и Бисер, но и станбената зграда Флет Ајрон. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер