ЗНМ избира нов претседател

Новинари, сниматели и фоторепортери, кои се редовни членови на Здружението на новинарите на Македонија денеска избираат претседател и нови членови на управните тела. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер