Бугарски државјани во Скопје: Не ни требаат поделби, и двете страни треба да направат отстапки

Што велат граѓаните и дали односите со Македонија се дел од изборниот фолклор? Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер