Низ што се поминуваат пациентите со рак? – Сторија на Канал 5

„Организираниот скриниг за откривање на рак на гради ми го спаси животот пред седум години“, раскажува Зденка Николовска. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер