Дали и кога ќе почне второто полугодие?

Комисијата за заразни болести дискутира, ама засега нема ниту одлуки, а ни објаснување за размислувањата на експертите во однос на тоа кога и како за учениците треба да започне второто полугодие. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер