Филипче: Зошто докторот после работно време да може да има кафеана а да не може да биде доктор?

Филипче најави дека се работи на измена на Законот за здравствена заштита што ќе овозможи флексибилност за активно вработените. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер