Има ли сериозен напредок или Софија тактизира?

Македонската влада не открива никакви детали за разговорите со Бугарија – нетипичен неколкудневен молк од официјална Софија. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер