Дали претседателите на судовите ги кријат имотите?

Речиси половина од претседателите на основните и апелациони судови во земјава не достави анкетни листови за имотната состојба во законскиот рок. Follow Kanal5 on... • FB: https://smarturl.it/fb5 • IG: https://smarturl.it/Ig5 • Web: https://kanal5.com.mk/ © & ℗ Kanal5 & IN Media. All Rights Reserved

Следува

притисни ентер