Нови 640 ковид позитивни, Хасани вели дека болниците се преполни

Ковид кризата станува сериозна. Денеска нови 640 ковид позитивни и 12 починати.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер