Пропадна тендерот за уривање на дивоградбата кај ТЦ „Мавровка“

Ниту една фирма не се пријавила да ја урива дивоградбата кај трговскито центар Мавровка.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер