24-годишна тетовка почината од ковид-19 претходно била дијагностицирана со лупус!?

Од вчера се врши вонреден инспекциски надзор. Постапката што ја спроведува инспекторатот е во тек и не е завршена. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер