Јанева: Обвинението го распарталивме како баница

Екс специјалната обинителка Катица Јанева ги даде завршните зборови во случајот Рекет.. Порача дека е невина и дена нема ниту „о“ од обвинение против неа. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер