Кавадарчанец ги искршил нозе бегајќи и на полицијата за време на полицискиот час

По обидот за бегство од полицијата за време на полициски час кавадарчанец заврши со скршена нога. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер