САД и Франција го преживеаја најпеколното деноноќие

Прогнозата за црниот период во САД се остварува. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер