ФИТР ги презентираше избраните решенија на повикот Креатон

Фондот за иновации и технолошки развој денеска ги презентира 16-те избрани решенија на јавниот повик Креатон. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер