По цел викенд во карантин кумановци може да излезат од домовите

Во Куманово се регистрирани 8 новозаболени од коронавирусот, информираа од министерството за здравство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер