И покрај сите апели продолжува метежот пред банките

И покрај апелите граѓаните да ги користат електронски банкарските услуги сепак речиси секојдневна е сликата од редици граѓани пред експозитурите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер