Столтенберг: НАТО е создаден за кризи, можеме да помогнеме во кризата со коронавирусот

За првпат Македонија е дел од состанок на НАТО како полноправна членка... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер