Трета жртва од коронавирусот, нови 29 болни, викендов полициски час од 16 часот

66-годишната дебарчанка која повеќе денови беше приклучена на апрати за дишење е третата жртва од коронварисуот во Македонија.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер