Седуммина повредени во Романовце- четворица пренесени на скопските клиники

Пред Ургентниот центар во Скопје е Мирјана Мирчевска Јовановиќ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер