Шахпаска: За 2,5 години просечната пензија ја зголемивме за над 1.700 денари

СДСМ создава праведно општество, кое вистински ја намалува социјалната нееднаквост меѓу граѓаните рече на прес-конференција, Јагода Шахпаска, пратеничка од СДСМ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер