Боки 13: Ми беше понудено да не бидам осуден ако кажам дека Катица е виновна и Ременски земала пари

Судењето за случајот Рекет, денеска продолжи со сослушување на сведоците на Боки 13. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер