Заев: Со Јанева сум се сретнал само на Советот за реформи во правосудството

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев ги отфрла информациите дека во август имал средба со Јанева во резиденцијата на Водно. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер