Владата го задолжи, Чулев утре ќе објави на кој начин и како ќе се издаваат пасошите до 24 март

Министерството за внатрешни работи утре ќе објави на кој начин и како ќе се издаваат патните исправи, најави за Канал 5 министерот Наќе Чулев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер