Продолжи судењето за убиството на Пино Секондо

На денешното судско рочиште за убиството на Пино Секондо се сослушуваа тројца сведоци. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер