Шарл Мишел во посета на Македонија

Судбината на Македонија е европска, порача претседателот на Европскиот совет, Шарл Мишел на заедничката прес конференција со Претседателот Пендаровски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер