Екс возач на „Дурмотурс“го смени првичниот исказ

Со исказ спротивен од она што го кажал пред обвинител, Бесник Халили кој е поранешен возач на Дурмо Турс, денеска сведочеше за несреќата кај Ласкарци. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер