Китанов: Се гради како никогаш досега

Од Министерството за транспорт за врски велат дека оваа година во земјава се градат и рехабилитираат патишта како никогаш досега. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер