И по седум месеци без епилог случајот Ибрахим

Седум месеци по смртта на Булнет Ибрахим по интервенција направена во приватна ординација „Крсто Митаноски“ се уште нема одговор која беше причината и дали во случајот имало или не докторска грешка. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер