Николовски: Договор за Законот за ЈО е можен

За преговорите за новиот Закон за јавно обвинителство, датумот за почеток на преговорите со Европската унија и истрагата за „Рекет“, Јулијана Николовска разговараше со потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николовски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер