Протест под мотото - Доста е! Стоп за насилството врз медицинарите!

Ние сме со пациентите, а не против нив. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер