Азманов:Се потврди дека СЈО и Финансиската полиција работеле во спрега со Боки 13 за мое рекетирање

Азманов е еден од бизнисмените кои се одважи јавно да проговори за начинот на рекетирање. Тој обвини за директна спрега на сега протворениот Боки 13 со специјалната обвинителка. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер