Ристовска: Со загриженост го следиме случајот „Рекет“, бараме итно да се разреши

Прес конференција во СЈО по информациите за вмешаноста на Јанева во случајот “рекет“. Прес конференцијата почна пред малку, ја проследи Михајло Видимлиски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер