Азилантот Груевски на бизнис забава со унгарскиот џет сет

Поранешниот премиер Никола Груевски на бизнис забавата во Будимпешта која се одржа минатиот месец, пристигнал во присуство на унгарскиот бизнисмен од турско потекло Ахмет Фират. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер