ВМРО-ДПМНЕ: Уште колку долго обвинителството ќе се прави глуво за градоначалникот Дудуш

ВМРО-ДПМНЕ со нови обвинувања до владејачката партија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер