Ѓорѓиевски: МВР под криминогеното раководство на Спасовски го допре дното

ВМРО-ДПМНЕ на нивната прес конференција обвинија дека убијци и криминалци се шетаат на слобода, а патриотите и невините граѓани лежат во затвор. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер