Почина 13 месечно бебе од компликации предизвикани од морбили

13 месечно бебе од Свети Николе почина од компликации по морбили на Клиниката за детски болести. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер