Видео: Сопругата на Меси во тесни бициклистички на тренинг

Атрактивната Антонела, сопругата на најдобриот светски фудбалер Лео Меси го „запали интернетот“.

Лео се обидел да ги избрише снимките од тренинг но, задоцнил!?

Волшебникот на Барса не очекувал дека неговата сопруга Антонела ќе се најде во центарот на вниманието на медиумите поради тоа што е снимена од „незгоден агол“ за време на тренингот.

Лео по освојувањето на трофејот на Копа Америка со Аргентина е на заслужен одмор со семејството.

Семејството Меси е веќе во за нив омилената Ибица. Лионел Меси сеуште не го продолжил договорот со барселона но се очекува тоа до го стори веќе следната недела, кога и ќе им се приклучи на соиграчите на тренинг.

Капитенот на Барса и Аргентина се најде во центарот на вниманието поради своите објави на социјалните мрежи. Меси споделил видеа од теретана и покажал како тренира во друштво на сопругата Антонела.

Токму Антонела го привлека вниманието. Многумина го коментирале совршениот задник на сопругата на Меси, кој бил забележан од скоро сите фанови.

Кога ги видел коментари Меси веднаш се обидел да ги избрише видеата од Инстаграм, но било предоцна , фановите веќе ги имале снимено и пуштено по социјалните медиуми.

Хрватска: 15 починати 837 нови случаи на ковид -19

Во изминатото деноноќие во Хрватска се регистрирани нови 837 слачиа на зараза со Ковид-19, соопшти Националниот штаб за цивилна заштита. 

Од последици предизвикани од коронавирусот во последите 24 часа починале 15 лиц граѓани се водат како активни на корона.

На болничко лекување се 692 пациенти, од нив 99 се вклучени на респиратор.

Фото: Карлеуша во латекс со фатомка на лицето

Ново провокативно издание на српската пејачка Јелена Карлеуша.

Популарната и атрактивна пејачка повторно со фотографии предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи.

Русокосата пејачка на фотките позира во скапоцени парчиња од брендот „Долче Габан“ . Парчиња кои според податоците од интернет вредат скоро 400 евра. Долната облека Карлеуша ја надополнила со латекс панталони и ракавици.

За фановите најитересни биле фантомката и бујните гради на пејачката.

Фото: Анонимни убавици со истакнати облини

Убави девојки секојдневно предизвикуваат воздишки на социјалните мрежи.

Овие девојки знаат како да го привлечат вниманието на фановите на социјалните мрежи.

Девојките вообичаено на социјалните мрежи објавуваат фотографии на кои гордо ги истакнуваат своите бујни облини, посебно задниците.

притисни ентер