Убавата Наталија потврди дека е во врска со Нејмар

Убавата Американка со потекло од Хрватска, Наталија Бурулиќ ја потврдила романсата со еден д најдобрите светски фудбалери, Бразилецот Нејмар.

Иако понекогаш објавуваа заеднички фотографии на социјалните мрежи Нејмар и Натаија никогаш не ставиле ништо поврзано со нивната љубов.

Сега сепак заедно се на насловната страница на руското издание на магазинот „ GQ“, а во текстот е потврдеа нивната романса.

-Зашитите ги своите најмили. Не е важно дали сте затворени во карантин или мората да комуницирате преку телефон или зум Бидете сигурни и јаки, Нејмар и Наталија не потсетуваат колку е важно да се поддржат и заштитат најмилите.

притисни ентер