Руска порно актерка вети: Ќе спијам со оној што ќе ја открие вакцината против коронавирусот (ВИДЕО)

Порно актерката Лола Тејлор вети дека ќе спие со оној што ќе открие лек за коронавирус, пренесува Спутник Њуз.

Лола, чие вистинско име е Љубов Бушуева, моментално е во карантин во Москва, а бидејќи изолацијата не и е лесна , таа одлучи малку да ги мотивира научниците и рече дека ќе спие со секој што ќе открие вакцина за короната.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#любовьбушуева #lolataylor #pornstar #model #xxx

A post shared by Любовь Бушуева | Lola Taylor (@thelolataylor) on

Во видеото кое го споделија руските медиуми, таа рече дека е уморна од седењето дома, а не може да излезе затоа што во спротивно, како што рече, и се заканувале со затвор.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

В Москве на карантине из-за коронавируса оказалась знаменитая российская порноактриса Любовь Бушуева более известная под именем Лола Тейлор. Девушка в соцсетях рассказала, что ей нельзя выходить из дома иначе её «посадят в тюрьму». У Тейлор даже есть соответствующее постановление. Порнозвезда устала сидеть дома и заявила, что займётся сексом с тем, кто изобретёт вакцину от коронавируса. - Такая ситуация. Я нахожусь на карантине, дома, всё хорошо. Поэтому всем, кто создаст вакцину от коронавируса я готова сама лично дать. Сами понимаете, люди страдают. Тяжело всё это. Мне нельзя из дома выходить, иначе посадят, если я выйду из дома. Короче, дам за вакцину, - заявила на видео девушка. По словам порноактрисы, на карантине она находится уже неделю. Врачи через день приезжают к ней домой для забора крови из вены. @thelolataylor . . . #лолатейлор #порноактрисыроссия #порноактриссы #коронавирусновости #коронавирус #коронавирус2020 #коронавирусроссия #коронавирусмосква #коронавирусвроссии #коронавируснепройдет

A post shared by Регион Online (@news_r.ru) on

"Тоа е ситуацијата. Јас сум во карантин, се е во ред дома. Подготвена сум да спијам со оној што ќе ја направи вакцината за коронавирус. Луѓето страдаат. Се е тешко. Не можат да ги напуштат домовите инаку ќе ги затворат. Накратко, ќе спијам со некој  за вакцина “, рече Лола.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#любовьбушуева #lolataylor #pornstar #model #xxx

A post shared by Любовь Бушуева | Lola Taylor (@thelolataylor) on

притисни ентер