Роналдо се пофали како вежба со Георгина во изолација, осум милиони прегледи на еден час (ВИДЕО)

Кристијано Роналдо објави видео од својата тренинг партнерка , атрактивната Георгина Родригез.

„Моjата прекрасна партнерка за обука“, напиша тој со видео клипот од него и Георгина како трчаат по патеката во дворот на семејниот дом. „Оди, оди, браво“, и зборува Роналдо на прекрасната Георгина додека трча до врвот, а потоа се врати назад за да ја сними.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My beautiful training partner!🏃🏻‍♀️💪🏽 #stayactive #stayhome

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

„Останете активни, останете дома“, напиша тој со клипот, кој е прегледан скоро осум милиони пати за еден час.

притисни ентер