Милион лајкови за еден час: Ким Кардашијан вежба во минијатурно бикини (ВИДЕО)

Ким Кардашијан доби повеќе од милион лајкови за фотографиите на кои позира во минијатурна облека за вежбање.

39-годишната старлета, наводно, вежба во минијатурна долна облека со принт од леопард, што открива - сè.

Ким на фановите им ја покажа и новата фризура.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quarantine Workout

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

На сите не им се допаднаа парчињата долна облека, кои Ким ги носеше. Многумина ја сметаат дека  Ким на фотографиите е вулгарна, додека други се воодушевени од изгледот. Патем, Ким Кардашијан станува секое утро во пет часот и тренира додека нејзините деца не се разбудат.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer Mesh collection just dropped SKIMS.COM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

притисни ентер