Фото: Емили Ратајковски изненади со модната комбинација

Таа облекла зимска јакна, ставила капа, маска на лице и облекла тренерки и патики.

Манекенката Емили Ратајковски стекна светска слава и повеќе од 25 милиони пријатели на Инстаграм преку разголените фотографии, па поголемо изненадување претставува кога е облечена.

Емили ја зачуди јавноста кога се прошета низ Њујорк со сопругот, актерот Себастијан Бер-Меклард и кучето. Таа облекла зимска јакна, ставила капа, маска на лице и облекла тренерки и патики, па единствено очите и се гледале.

Вака облечена манеканката била скоро непрепознатлива.

притисни ентер