Фото: Џеј Ло на тренинг

Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез уште еднаш ги воодушеви фановите со фотографии. 

Популарната Џеј Ло со новите фотки покажа дека до совршено тело не се стигнува така лесно.

„Жешката латиноамериканка“ изгледа импресивно и на 50 годишна возраст. Лопез своите фанови ги „разбуди“ со фотографии од тренинг, кои за само неколку часа добиле повеќе од три милиони лајкови.

притисни ентер