Емили Ратајковски објави гола фотографија , на фановите им пречи нејзиниот сопруг (ФОТО)

Емили Ратајковски објави гола фотографија на Инстаграм, на која што нејзиниот сопруг ги крие стратешките делови.

"Ова не е како што изгледа нашиот карантин (ние сме најчесто облечени). Ова беше околу шест месеци откако се венчавме, во летото 2018 година", објасни таа во описот.

На фотографијата, Емили е целосно гола пред огледалото додека нејзиниот сопруг ја гушка одзади. Речиси  милион и 300 илјади луѓе ја лајкнаа оваа фотографија за неколку часа.

„Овој човек е најсреќниот на светот“, „Љубоморен сум“, напишале мажите во коментарите. Сепак, има некои кои заклучија дека фотографијата е сè уште премногу. „Безобразна“, „Ова е прекумерно, извини“, „Не е соодветно“, напишаа некои.

Емили е во брак со продуцентот Себастијан Беар-МекКлард од февруари 2018 година, со кого биле во врска само неколку недели.

притисни ентер