Манекенката, најомразена од кланот Кардашијан, ужива во Мајами (ФОТО)

Манекенката Софија Ричи , ќерка на познатиот пејач Лајонел Ричи , ужива во мајами , каде се одмора со својот партнер , Скот Дисик.

Иако многумина се сомневаа дека оваа врска ќе потрае, убавата 21-годишна девојка не се разделува од нејзиниот 15-години постар партнер, поранешниот сопруг на Кортни Кардашијан, со кого има три деца.

Атрактивната манекенка се пофали со фотографија на Инстаграм во минијатурно бикини со принт на леопард, како создадено за неа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Take me back 😫

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Згодната русокоса има 6 милиони следбеници на Инстаграм кои не можат да чекаат таа да објави фотографијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ready to let the sun go, and accept the cold.. i guess

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Ќерката на Лајонел Ричи се појави на насловните страници на Вог, Венити Фер, и беше заштитен знак на модната марка на Мадона, Material Girl.

притисни ентер