Деми Роуз ги почести фановите со најжешки фотографии на Инстаграм

Деми Роуз важи за една од најсексипилните жени на светот.

Бујната британска старлета ја следат повеќе од 10 милиони луѓе на Инстаграм, а секоја од нејзините нови фотографии е уживање за фановите. Последната што ја објавила, ја лајкнале 426.000 луѓе веднаш по поставувањето. На фотографијата , Деми позира со грб кон фотоапаратот во црн долен дел што го открива нејзиниот заден дел.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A @dannydesantos special 🖤 I can’t wait to get back to Asia!!

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

„Не можам да дочекам да се вратам во Азија“, напиша згодната Деми во насловот на фотографијата.

Деми цела лето објавува секси фотографии во костуми за капење и ги радува  фановите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay close to those who feel like sunlight 🌞

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😎🖤

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Current mood ✨ Going offline for a week. If you see me, say hi on The Playa💖 . 📸 @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

притисни ентер