Бујната Коко , главна на забавата на Модната недела во Њујорк (ФОТО)

Актуелната Недела на Модата во Њујорк завршува утре , а пред тоа се одржа забава на која американското списание Us Weekly ги повика сите најдобро облечени Њујорчани.

Според фотографиите од забавата , апсолутна победничка е Никол Коко Остин (40) , сопруга на раперот Ајс-Ти (61).

На гламурозниот настан , таа се појави во кратко кожно шилесто здолниште, а нејзиното позирање дополнително го зачини и сопругот, грабајќи го нејзиниот „бодликав“ задник.

- Како седи во тоа ?! - се прашуваа присутните, но овој пат Коко не обрнуваше внимание на нивните коментари - на крајот на краиштата, таа има докажано многу пати дека понекогаш заради убавина мора да се жртвува и да се страда ...

притисни ентер