Апелација ја објави пресудата за возачот кој ја прегази Фросина

Љубиша Видојковиќ признал вина и се покајал, а студентката Фросина Цековска поминувала на црвено. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер